Cześć nazywam się Agnieszka Williams Pomagam małym firmom skutecznie się rozwijać.

Przygotowanie firmy do startu.

Przemyślane oferty, ustawianie sprzedaży.

Strategie promocji i marketingu.

Optymalizacja – bo zawsze coś można robić lepiej.


Sama od prawie 20 lat prowadzę firmę wielokrotnie zmieniając jej kierunek: handel. produkcja, hurt, sklepy stacjonarne i wreszcie eCommerce. Dzisiaj wiem że własny biznes to wyboista i kręta droga która prowadzi przez malownicze tereny, możesz się zachwycać widokami i cieszyć wolnością , ale czasem się potkniesz, przewrócisz lub staniesz na rozdrożu.

Konsultacje które prowadzę zaczęły się od pomagania znajomym na różnych etapach ich biznesowej drogi, a następnie znajomym znajomych … i tak gdy dostrzegłam efekty jakie taka praca przynosi ludziom i frajdę jaką mi to sprawia postanowiłam rozszerzyć mój biznes o usługi doradcze. Cały czas prowadzę też swoje sklepy eCommerce w których na zagraniczne rynki sprzedaję doskonałe polskie produkty.

Wierzę że największy potencjał jest właśnie w małych firmach takich które łączą pomysłowość i zaangażowanie, a jednocześnie potrafią szybko i zwinnie dopasowywać się do potrzeb klientów, do zmieniającego się rynku. Zachwyca mnie energia jaka jest w ludziach którzy decydują się przejąć kontrolę nad własnym życiem i sposobem pracy, tworzyć coś wartościowego dla siebie i innych i cieszę się mogąc wykorzystać moje doświadczenia aby ich wspierać.

Zapraszam Cię do poczytania o moich doświadczeniach, o osobach, książkach lub ideach które mnie inspirują, o narzędziach które ułatwiają mi życie.

Przede wszystkim zapraszam Cię do dzielenia się Twoją historią i doświadczeniem, zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zapraszam Cię do kontaktu.